مافکو - شرکت مهد فال توس - MAFCO
جستجو | EN FA
مافکو - شرکت مهد فال توس - MAFCO
مهدفال توس - رویدادها
برگزاری نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو ایرانتاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو ایران در تاریخ نهم تا دوازدهم اسفند 94 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی های شرکت های خودروسازی، قطعه سازی و شرکت های مرتبط، موسسات و نهاد های علمی، پروژه ای و خدماتی که در داخل ایران فعالیت می کنند بود.

شرط ماندن رنو در ایرانتاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۲
گروه خودرو - پیوند خودروسازی ایران با رنوی فرانسه در حال گسسته شدن است؛ پیوندی که با قطع شدنش، قطعا هر دو طرف ضرر خواهند کرد و از همین رو هیچکدام راضی به این جدایی نیستند.

همکاری تازه پژو و جنرال موتورزتاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۲

ابهام درباره اختصاص ارز مبادلاتی به خودروسازانتاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
ایسنا - مدیران ارشد صنعت خودرو تاکید دارند که هنوز خودروسازان موفق به دریافت ارز مبادلاتی به مقدار لازم نشده‌اند و از آن سو تسهیلات به نرخ مناسب در اختیار آنها قرار نمی‌گیرد این درحالی است که سخنگوی مرکز مبادلات ارزی کشور تاکید کرد که عملکرد مرکز مبادلات حاکی از آن است که در صورت تقاضای خودروسازان نیازهای ارزی آنها به نرخ مبادلاتی با توجه به ارزهای قابل دسترس و منابع قابل عرضه در مرکز تامین شده است.

آلایندگی خودروهای ایرانی کاهش می‌یابد؟تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۱
ایسنا - ارتقاي خودروهای داخلی به استاندارد آلایندگی یورو 4 در حالی همچنان در‌هاله‌ای از ابهام قرار دارد که خودروسازان اروپایی محصولات خود را از سپتامبر سال 2014 میلادی به استاندارد یورو 6 ارتقا خواهند داد.

مصوبه دولت و قيمت جديد خودروهاتاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۱
خبرگزاری فارس- قیمت خودروها در حالی روز چهارشنبه از سوی سازمان حمایت مصوب شد که افزایش 4 تا 17.5 میلیون تومانی را نسبت به قیمت‌های مصوب قبلی نشان می‌دهد و علاوه‌بر این قیمت‌گذاری برخی خودروها بالاتر از نرخ بازار و برخلاف مصوبه دولت است.

دانشگاهی‌ها هم خودرو ملی ساختند خودروهای ملی،گزینه دومتاریخ انتشار : ۳۰ دي ۱۳۹۱
گروه خودرو- با اتمام طراحی و تولید بدنه سواری کلاس B، دانشگاهیان ایران هم صاحب خودرو ملی شدند تا روند ملی‌سازی در صنعت خودرو کشور ادامه یابد و فقط به جاده مخصوص محدود نباشد. آن طور که رییس دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت در گفت و گو با ایسنا عنوان کرده، طراحی ظاهری (بدنه) اولین سواری ملی ایران که خودرویی در کلاس B پلاس به شمار می‌رود، به پایان رسیده است. به گفته محمدحسن شجاعی فرد، پروسه طراحی و تولید پلتفرم این محصول که هم‌ کلاس تندر-90 است، همچنان ادامه دارد.

توسط شرکت زامیاد به زودی خودروهای تجاری روز اروپا به بازار عرضه می‌شودتاریخ انتشار : ۲۷ دي ۱۳۹۱
روابط عمومی زامیاد - شرکت زامیاد به عنوان شریک تجاری ایویکو به زودی محصولات اروپایی این شرکت را وارد بازار می‌کند. این شرکت به زودی پیش فروش محصولات باری ایویکو را که جزو بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات روز اروپا هستند را آغاز خواهد كرد. پیش از این نیز زامیاد محصولات این شرکت معتبر اروپایی را در حوزه خودروهای مسافری و باری اعم از مینی‌بوس، کامیون‌های باری، کمپرسی و کشنده تولید و به بازار عرضه كرده است.

سخنگوی کمیسیون صنایع: افزایش قیمت برخی خودروها غیرمنطقی استتاریخ انتشار : ۲۷ دي ۱۳۹۱
ایرنا - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن مخالفت با افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی، گفت: قیمت‌های سرسام‌آوری که خودروسازان داخلی برای محصولات خود اعلام می‌کنند، غیرمنطقی است.

ممنوعيت شماره‌گذاری تندرهای تك‌ايربگتاریخ انتشار : ۱۸ دي ۱۳۹۱
ایرنا - دبیر انجمن خودروسازان با بیان اینکه عدم‌شماره‌گذاری خودروهایی با یک ایربگ، باید از سال آینده اجرایی شود، اظهار كرد: این در حالی است که نیروی انتظامی از هم‌اکنون به پیشواز اجرای این مصوبه رفته و از شماره‌گذاری تندر -90 با یک کیسه هوا خودداری می‌کند.
مهدفال توس - تازه ترین رویدادها
» برگزاری نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو ایران» شرط ماندن رنو در ایران» همکاری تازه پژو و جنرال موتورز» ابهام درباره اختصاص ارز مبادلاتی به خودروسازان» آلایندگی خودروهای ایرانی کاهش می‌یابد؟» مصوبه دولت و قيمت جديد خودروها» دانشگاهی‌ها هم خودرو ملی ساختند خودروهای ملی،گزینه دوم» توسط شرکت زامیاد به زودی خودروهای تجاری روز اروپا به بازار عرضه می‌شود» سخنگوی کمیسیون صنایع: افزایش قیمت برخی خودروها غیرمنطقی است» ممنوعيت شماره‌گذاری تندرهای تك‌ايربگ