مافکو - شرکت مهد فال توس - MAFCO
جستجو | EN FA
مافکو - شرکت مهد فال توس - MAFCO
مهدفال توس - اخبار و رویدادها
معرفی بهترین خودروی سال در اروپا
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
منبع خبر :

در نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس، خودروی سال اروپا از نگاه بزرگ‌ترین وبسایت‌های خودرو، خبرنگاران و مجلات بزرگ مرتبط با حوزه خودرو معرفی شد.
هرساله از سوی وبسایت‌های خودرویی و مجلات بزرگ مرتبط با حوزه خودرو، شاهد نظرسنجی و رای گیری‌های مختلفی برای انتخاب برترین خودروی سال هستیم، امسال هم گروهی از وبسایت‌ها و مجلات بین المللی 40 نامزد برای انتخاب برترین خودروی سال 2018 تعیین کردند و پس از آن، هفت خودرو به عنوان فینالیست معرفی کردند تا پس از نظرسنجی و رای گیری نهایی، سه خودروی برتر سال 2018 در بازار اروپا انتخاب شوند. حال با شروع بکار نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس، خودروی سال اروپا مشخص شد که جزییات آن به شرح زیر است.
رتبه بندی برترین خودروها در سال 2018 :

1- ولوو XC40: موفق به دریافت 325 امتیاز
2- سئات ایبیزا: موفق به دریافت 242 امتیاز
3- بی ام و سری 5: موفق به دریافت 226 امتیاز
4- کیا استینگر: موفق به دریافت 204 امتیاز
5- سیتروئن C3 ایرکراس: موفق به دریافت 171 امتیاز
6- آئودی A8: موفق به دریافت 169 امتیاز
7- آلفارومئو استلویا: موفق به دریافت 163 امتیاز

در پایان بد نیست بدانید که سال گذشته از میان خودروهای انتخاب شده، پژو 3008 عنوان برترین خودروی 2017 را دریافت کرد و یکسال قبل از آن، خودروی اوپل آسترا عنوان برترین خودروی سال 2016 را از آن خود کرد، ولی حالا در سال 2018 میلادی، خودروی جدید ولوو XC40 توانسته این عنوان ارزشمند را دریافت کند.


مهدفال توس - تازه ترین خبرها
» خودروی SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود» T-G (تی‌گو)، برند جدیدی برای عرضهٔ محصولات چری در ایالات‌متحده» ابهام در زمان بازگشایی نمایشگاه‌‌های خودرو» تاکید بر استفاده از توان فناوران ایرانی در تولید قطعات خودرو» تویوتا و BYD خودروی‌ برقی مخصوص چین می‌سازند» معرفی بهترین خودروی سال در اروپا» در بازار رقابت قطعه سازان ضعیف حذف میشوند» طرح اصلاح ساختار مالی سایپا به عنوان طرح ملی در کشور مطرح شده است» موانع رشد کیفی خودروهای داخلی چیست؟» صنعت خودرو کشور باید از دوران تحریم درس بگیرد