مافکو - شرکت مهد فال توس - MAFCO
جستجو | EN FA
مافکو - شرکت مهد فال توس - MAFCO
مهدفال توس - اخبار و رویدادها
ابهام در زمان بازگشایی نمایشگاه‌‌های خودرو
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۹
منبع خبر : خبر خودرو

به گزارش خبرخودرو، نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو مطرح کرد: بازار خودرو همچنان در تعطیلی به سر می‌برد و هیچ خرید و فروشی انجام نمی‌شود.

به گزارش خبرخودرو، نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو مطرح کرد: بازار خودرو همچنان در تعطیلی به سر می‌برد و هیچ خرید و فروشی انجام نمی‌شود.

نعمت الله کاشانی نسب در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو در خصوص وضعیت بازار خودرو و تاثیر تعطیلی‌ها بر قیمت محصولات خودرویی اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا، کلیه اصناف در شهر تهران تا 30 فروردین ماه سال جاری تعطیل هستند که بازار خودرو نیز با تبعیت از این مصوبه در حال حاضر تعطیل است.

وی افزود: تعطیلی صنف نمایشگاه‌داران تهران تا 30 فروردین ماه به قوت خود باقی است به همین دلیل تغییرات نرخ خودرو مشخص نیست؛ البته احتمال تمدید این مدت برای نمایشگاه‌داران وجود دارد.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروادامه داد: فعالیت نمایشگاه‌ها در شهرستان‌ها از 23 فروردین آغاز شده اما در مجموع قیمت خودروها در تهران مشخص می‌شود و بازار پایتخت به عنوان شاخص قیمت، بازار خودرو در شهرستان‌ها را نیز تحت‌‌الشعاع خود قرار می‌دهد.

کاشانی نسب در خصوص وضعیت قیمت خودرو در پایان سال 98 گفت: بازار خودرو از نیمه اسفند ماه سال گذشته به دلیل شیوع کرونا نیمه تعطیل بود و خریداری وجود نداشت به نحوی که قیمت‌ها نیز تحت تاثیر این وضعیت، روند نزولی به خود گرفت.

وی تاکید کرد: بازار خودرو در حال حاضر در سکوت ناشی از تعطیلات به سر می‌برد و علاوه بر اینکه هیچ خرید و فروشی انجام نمی‌شود، فعالیت سامانه تعویض پلاک نیز دچار وقفه شده است.

کاشانی نسب یادآور شد: دلالان همچنان، برای فروش خودروهای خریداری شده، اقدام به انتشار قیمت در فضای مجازی می‌نمایند اما رصدها حاکی از فقدان خرید و فروش در بازار خودرو است.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرودر پایان در خصوص وضعیت بازار خودرو در سال جاری خاطرنشان کرد: پیش‌بینی ما این است که در صورت ادامه وضعیت بیماری کرونا به همین منوال، شاهد افزایش قیمت در محصولات خودرویی نخواهیم بود؛ چراکه اولویت اصلی جامعه در حال حاضر حفظ سلامتی است و مشتریان تمایلی به معامله خودرو ندارند.


مهدفال توس - تازه ترین خبرها
» خودروی SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود» T-G (تی‌گو)، برند جدیدی برای عرضهٔ محصولات چری در ایالات‌متحده» ابهام در زمان بازگشایی نمایشگاه‌‌های خودرو» تاکید بر استفاده از توان فناوران ایرانی در تولید قطعات خودرو» تویوتا و BYD خودروی‌ برقی مخصوص چین می‌سازند» معرفی بهترین خودروی سال در اروپا» در بازار رقابت قطعه سازان ضعیف حذف میشوند» طرح اصلاح ساختار مالی سایپا به عنوان طرح ملی در کشور مطرح شده است» موانع رشد کیفی خودروهای داخلی چیست؟» صنعت خودرو کشور باید از دوران تحریم درس بگیرد